Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ja kush është “bebi” i Marina Vjollcës…

marina-vjollcaMarina dhe Luana Vjollca gjithnjë na kanë treguar se kanë një lidhje shumë të ngushtë më njëra-tjetrën.

Marina kësaj here ka zgjedhur që t’i tregoj të gjithëve se sa krenare është për motrën e saj, pasi ajo është zgjedhur nga revista ‘SIA’ si një ndër 10 femrat më të bukura.

Përmes një fotoje të publikuar në profilin e saj në Instagram ajo shkruan: Bebi im më e bukura e botës nga revista amerikane.

luana-bukur

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet