Armina Mevlani dedikim të vecantë…por jo për Shkëlzenin

Kliko per me shume info

mevlani-dedikimBukuroshja Armina Mevlani ka postuar gjatë mëngjesit të sotëm një foto bashkë me një urim mjaft të ndjerë për mikun e saj të ngushtë, Gerald Elbasanin.
Në urimin e saj Mevlani thekson se nuk ka ndjerë nevojën e një motre apo një vëllai pasi ka patur mikun e saj të afërt që di gjithçka për të.

“E ruajta këtë foto për ta postuar në ditën tënde të veçantë! Kjo foto tregon gjithçka që ti je për mua! Personi më i afërt për mua, ai që më bën të qesh, ai me të cilin ndaj çdo gjë! Nuk kam nevojë për një vëlla apo për një motër sepse të kam ty dhe të uroj më të mirat që mund të urohen një personi, të uroj nga thellësia e zemrës time që të gjitha ëndrrat e tua të bëhen realitet (dhe e di që do të bëhen) Gëzuar ditëlindjen binjaku im, mezi pres të të përqafoj,”-shkruan Armina në profilin e saj në Instagram.

Kliko per me shume info
loading...

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here