Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kombëtarja vijon stërvitjet në Francë, vjen një lajm i mirë për tifozët KuqeZi

stervitje-shqiperiaKombëtarja ka 17 ditë që ndodhet e grumbulluar në kuadër të kampionatit Evropian.

Sot kuqezinjtë zhvilluan seancën e dytë stërvitore në Francë.

Odise Roshi në konferencë për shtyp u shpreh se “Ne po punojmë shumë dhe kur do të hyjmë në fushë do të japim gjithçka për njëri-tjetrin dhe për fanellën. Nuk dua të bëj parashikime, por do t’i marrim ndeshjet me radhë”.

Ndërkohë FSHF ka një lajm të mirë për tifozët.

“Nesër në orën 19:30 do të hapet dyqani i FSHF ku mund të blini produktet e kombëtares sonë. Adresa është në rrugën Themistokli Germenji, Pallati 20 kati i parë.

Ditën e hapjes do të ketë 40% zbritje për secilin produkt!”, bën të ditur Federata.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
  1. fery says

    Froca fizike e lojtareve te kombtares do te jete vendimtare posaqerisht , nese do te luhet loja 120 min.andaj , sot e tutje , tehu i stervitjeve duhet te perqendrohet ne arritjen e forces fizike te gjithe 23 lojtareve dhe kjo besoj se mund te arrihet
    FORCA KUQ E ZI , MOS NA ZHGENJENI EDHE NESE NUK FITONI. CAKEJT E MEDIAVE SERBE, INJORANT TE DEGJENERUAR , QYSHE TASHE KANE NISE TE JAPIN DEKLARATA IDIOTESKE PER KOMBTAREN TONE TE GJITHE NE KINTEKST NEGATIV DHE NENQMUES SEPSE , JU E DINI SE ATA KAMPIONATIN EUROPIAN DO TA PERCJELLIN NGA EKRANET TELEVIZIVE

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet