Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Koncerti, Sinan Hoxhën e mbulojnë me para në Zvicër

Një zë shumë i pëlqyer në trevat shqipfolëse është ai i Sinanit. Prej kohësh është mësuar se Sinan Hoxha është aktiv në ceremoni martesore dhe gëzime të ndryshme, përpos koncerteve kudo në botë.

Hoxha i cili para pak ditë u bë baba, ishte i ftuar në një dasëm në Zvicër ku u mbulua me para gjatë këndimit. Ky gjest tregon famën dhe pëlqimin e këngëtarit nga pjestarët të cilët ndodheshin në ceremoni.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet