Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Birra Peja i bën “diss” Mërgim Mavrajt

birra-peja-mergimPas debatit që hapi mbrojtësi i kombëtares Mërgim Mvaraj që nuk pranoi të vishte fanellën e kombëtares  me emrin e birrës Peja qe sipas tij ishte haram, sot është kundërpërgjigjur kompania eBirrës Peja.

Ajo ka prodhur birrë pa alkool enkas për mbrojtësin Mërgim Mavraj.

“Enkas për ty, Mërgim”, shkruhet në billbordin që e reklamon birrën pa alkool, përcjellë “Lajmi”.

Në fakt, kjo foto po qarkullon shumë nëpër faqe të ndryshme në rrjetet sociale, por nuk dihet ende nëse është e montazhuar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet