Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Sinan Hoxha bëhet baba, fotoja dhe emri i djalit

sinan-hoxha-babaKëngëtari i njohur Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij Andrra Destani janë bërë prindër ditën e sotme. Këtë të Merkurë ka ardhur në jetë fëmija i tyre i parë, Ansi.

“Ndjenja më e bukur në botë! Pa fjalë…”- ka shkruar Sinani në foton e publikuar pak minuta më parë, ndërsa Andrra falenderon Zotin. Vogëlushi ka lindur në Hamburg të Gjermanisë dhe gëzon shëndet të plotë.

Emri i tij, të cilin çifti nuk e kishte zbuluar, duket se është një bashkim i rrokjeve të para të emrave të prindërve. An dhe Si.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet