Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Mergim Mavraj: Ja pse nuk e vesha fanellën e Kombëtares me reklamë

mavrajFutbollisti i Kombetares shqiptare Mergim Mavraj ka shpjeguar incidentin me fanellen Kuq e Zi.

Me heret gjate dites sot, lajmifundit.al raportoi se Mavraj kishte refuzuar te vishte bluzen zyrtare te perfaqesueses tone per shkak te reklames senje birre aty.

Ne oret e mbremjes ka qene vete Mavraj qe ka shpjeguar gjithcka. Ai ka thene se nuk i reklamon gjerat qe jane haram sipas besimit islam.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet