Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

“Si e zbulova rastësisht të shkuarën e të dashurës time lakuriq në webcamera”

vajza-zbulohetNje djale ka rrefyer ne anonimat se si e zbuloi ratesisht te shkuaren sekrete te se dashures se tij:

Isha duke luajtur me të dashurën etime në PC kur nga dikush erdhi një thirrje e çuditshme në Skype në formë linku, duke na shkruar se duhet ta shihnim.

Video ishte në rregull por në sajt më ra diçka tjetër në sy. Një nga vajzat e sajtit dukej si e dashura ime. Ishte një foto e vogël në një kolazh të sajtit por kur ndoqa URL-në vërtetova që ishte vërtet ajo. Kishte një video ku kishte dalë e plotë dhe nudo.

Nuk po arrija të lëvizja, isha shokur tërësisht. Pa u menduar fare e dërgova linkun në një grup në skype me shpresë se shokët e mi do të më ndihmonin. Dhe më ndihmuan menjëherë, pasi gjetën mbi 20 video të tjera të të dashurës time në sajte të ndryshme uebkamerash.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet