Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Roza Lati revoltohet me rrjetet sociale, ja cfarë shkruan

stine-roza-latiRoza Lati, duket e revoltuar nga postimet e qytetarëve të ndryshëm në rrjetet sociale. Revoltimi I saj vjen më së shumti nga postimet e pafundme që çiftet bëjnë për të treguar dashurinë e tyre e më pas ndahen.

Nuk po shijojmë më asgjë. Kënaqësinë e kemi tek të publikuarit në Instagram… Sesa ta shijojmë realisht atë që po ndodh… Boll u lidhet, dhe u pllaquritër nëpër foto instagram, duke shprehur dashurinë e madhe… Dhe pastaj ndaheni…. Dhe PASTAJ, lidheni me të tjerë, dhe postoni nga inati i atij/asaj më parë, pllaq e plluq nëpër instagram…”, shkruan Roza në Instagram.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet