Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Zidane thyen një tjetër rekord tek Real Madrid

zidaneeZinedine Zidane ka arritur një rekord të ri nën drejtimin e skuadrës spanjolle Real Madrid.
Falë drejtimit të Zidane, “Los Blancos” i kanë arritur 53 pikë në 20 ndeshje në La Liga”.
Real Madrid u rendit në vendin e dytë të La Liga-s, një pikë më pak se Barcelona kampione.
Një ndeshje mjaft e vështirë e pret skuadrën e Zidane me 28 maj, ku do të përballët me Atleticon në finalen e madhe të Champions Leagues./LajmiFundit.al/

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet