Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Cfarë është kjo sfilatë super-seksi që bën Luana Vjollca para fansave?

luanaaaLuana Vjollca gjithnje e me shume po i kushton vemendje dhe rendesi ekspozimit te saj ne publik.

Me foto te ndryshme e se fundi me video, Luana mundohet te shfaqet nje bombe seksi ne syte e fansave.

Bukuroshja duket se ia ka arritur te krijoje nje imazh seksi dhe te pelqyeshem te fansat dhe vecanerisht tek meshkujt.

Por duket se komentet e ndryshme qe fansat i kane bere per fotot, dhe mundesine e manipulimit te imazheve, e kane bere Luanen qe te kaloje tek nje metode me prane realitetit.

Ajo ka bere nje sfilate te vertete para fansave me nje video te cilen e publikoi ne Facebook pak para caste para se te hynte ne transmetim ne emisionin e te dieles ne TCH./lajmifundit.al Shijojeni videon

Ooooo tkam bomb?❤❤ @luanavjollca – – #Luanator #LuanaVjollca

A photo posted by Just say. . . LV! FJ?LLË (@luana_.vjollca) on

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet