Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Xhesika Ndoj bën gjithcka për vëmendje: Do ju tregoj kush mashkull më kënaq në shtrat

xhesika-ndoj-zhvishetPak kohë më parë këngëtarja Xhesika Ndoj u shpreh se  ‘nuk e kënaqin as meshkujt në shtrat e jo më femrat’.

Ky rrëfim bëri bujë në mediat rozë dhe u komentua gjatë. Megjithatë këngëtarja ka menduar që edhe një herë të jetë në qender të mediave online duke lëshuar një tjeter deklaratë “shokuese”.

Statusi në rrjetet sociale i Xhesika Ndoj:

“Mos hapin muhabete kot qe sme knaqin as meshkujt jam Dakort me kte Pasi disa meshkuj nuk din as me lyp jo me te me knaqin! Por dua te theksoj dicka qe sjam as lezbike!femren è respektoj Pasi jam dhe vete femer ndersa mashkulli qe me knaq dhe qe mi din vlerat egziston dhe shum shpejt do e mesoni dhe ju cili esht ai qe me knaq”, shkruan Xhesika.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet