Dicka e papitur i ndodh avionit, Bleona Qerreti kalon momente tmerri

Kliko per me shume info

Ky eshte momenti kur jeta merr kuptim krejt tjeter.

Keshtu shkruan Bleona Qerreti nje video “te frikshme” te publikuar ne faqen e saj zyrtare.

Kliko per me shume info

Kengetarja ka qene ne avion ne momentin kurpiloti dhe stjuardesat kane kerkuar qe pasagjeret te vendosin pajisjet e frymemarjes per emergjencat.
“Kujdes, kujdes, per te qene te sigurte ju lutem qendroni ulur dhe vendosni ripat e sigurimit. Mos perhapni panik”, kane qene fjalet e pilotit per personat ne bord.
Duket se avioni ka pasur ndonje avari apo ka kaluar ne nje zone fluturimi me tubulenca…./lajmifundit.al

This is the moment where life takes whole nother meaning…

A video posted by Bleona (@iambleona) on

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here