Monthly Archives: May 2016

“Po vdesin…”, telefonata e 16-vjeçarit shpëtoi 18 emigrantët shqiptarë në Angli

–Më thërriti nipi im. Është në një anije. Po vdesin.Zotëri, ju ku ndodheni?–Baranzate, qytet i vogël në veri të Milanos.-Po nipi juaj ?–Në det,...

Ja si Shërbimi Sekret mbron kandidatin për President të SHBA

Ky është momenti kur Shërbimi Sekret mbron Bernie Sanders, kandidat për President të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.Agjentët e Shërbimit Sekret nxituan të mbronin...

Modelja u përgjigjet me foto nudo kritikave për fizikun

Marnie Simpson është një nga personazhet e njohura të shou bizit, por së fundmi ai ishte përfolur si protagoniste e një sherri me Jasmine...

Shanina Shaik me pushime tegon format perfekte fizike

Modelja e Victoria Secret, Shanina Shaik, po pushon në Majemi, e për ta treguar këtë ka zgjedhur opsion më të mirë, duke publikuar foto...

Greqi-Çeki, arrestohen 20 falsifikatorë dokumentesh për emigrantët

Policia në Greqi dhe në Republikën Çeke ka arrestuar 20 persona të dyshuar se falsifikonin dokumente, përfshirë viza dhe pasaporta për personat që hyjnë...

Zhvishet gruaja e Boateng, tregon linjat përfekte!

Bukuroshja italiane Melissa Satta, e ka realizuar një set me fotografi e veshur në bikini.Partnerja e futbollistit të Milanit, Kevin Prince Boateng, në këtë...

FSHF: Ja skuadra kombëtare që do të na përfaqësojë në “Euro 2016”

Trajneri Gianni De Biasi ka shpallur sot në mbrëmje listën me 23 futbollistë të cilët do të jenë të pranishëm në finalet e Kampionatit...

Majko: Çfarë i thashë Ramës kur më prezantoi me Elvis Roshin

Ishin zgjedhjet lokale të vitit 2011 kur në Kavajë ndodhi ajo që u quajt goditja më e madhe e atyre zgjedhjeve. Në Kavajë, bastion...

Ja kush është e dashura e ‘Betim Spërdhimës’

Aktori i njohur i Portokallisë, Rezart Veleshnja ose ndryshe Beti, ka vendosur që të na prezantojë me të dashurën e tij.Në një foto publikuar...

Ky është grosisti shqiptar i kapur me 87 kilogramë drogë në shtëpi

Policia italiane e Padova-s ka arrestuar 32-vjeçarin shqiptar, Dorian Konti, me akuzën e trafikut ndërkombëtar të drogës.Agjentët kanë arritur të zbulojnë në apartamentin dhe...

LAJMET E FUNDIT