Ja vecoritë që do të ketë iPhone 7

0

iphone-riApple është gjithmonë në lajme, qoftë për luftën e fundit me FBI apo për lansimin e modeleve të reja – si iPhone 7.
Raporte dhe spekulime të ndryshme thonë se celulari i ri do të lansohet në shtator dhe do të ketë një ekran 5.8 inç OLED, me një mbështetje për mbushje me wireless.

Raportet sugjerojnë gjithashtu se iPhone i ri do të ketë një dizajn të trupit me skaje të lakuara, transmeton Express.

Kliko per me shume info

Ekranin OLED të modelit të ri duket se është duke e punuar Samsung Electronics, pas një marrëveshje që kompanitë kanë nënshkruar për ekranin e iPhone 7.
Por, të gjitha këto do të vërtetohen kur Apple ta lansojë modelin e ri në shtator.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.