Video e pabesueshme: Ja si u rrëmbehet ushqimi leopardëve

Kliko per me shume info

Një video e pabesueshme po qarkullon ditët e fundit në internet. Dy burra afrikanë që i marrin gjahun leopardëve, të cilët po bëheshin gati për të ngrënë.

Burrat me ngjyrë i afrohen leopardëve me vetëm dy shkopinj në duar dhe lëshojnë britma të frikshme drejt tyre. Edhe pse kafshët mundohen të ruajnë gjahun, rezistenca është e kotë.

Burrat janë të vendosur që kaprollin ta hanë vetë dhe leopardët shohin se si ushqimi i largohet, pa mundur të bëjnë gjë.

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here