Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Këngëtarja moldave këndon shqip këngën e Era Istrefit

Kënga “Bon Bon” e Era Istrefit, pati një sukses ndërkombëtar aq sa këngëtarja nga Kosova ka nënshkruar një kontratë me një kompani të madhe muzikore në SHBA.

U tha madje që kënga “Bon Bon” do të vinte edhe në versionin anglisht, megjithatë ajo pëlqehet edhe ashtu siç është. Së fundi është kënduar nga një këngëtare e re moldave.

loading...

Kathryn C, në këngën e titulluar njëjtë si ajo e Erës, “BonBon”, ka përmendur si bashkëpunim artisten kosovare, derisa nuk dihet nëse është bërë kopje e thjeshtë e këngës apo ka bashkëpunuar në mënyrë zyrtare.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet