Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Kërcënon Berisha: Nëse Rama ndërsen bandat, ’98-ta do ti duket lule

Ish-kryeministri Sali Berisha paralajmeron kryeministrin Edi Rama.
Beritha thote se eshte dner qe u perjashtua nga Kuvendi pas denoncimit qe beri per Emiljano Shullazin.

“Armet nuk duhet tikete frike kurre nje qeveri e nje vendi te lire”, thekson Berisha ne lidhje me deklaraten e tij ne Kuvend.

“Por po i them se do ti duket lule 1998-ta nese ndersen bandat e tij ndaj kundershtareve dhe kryetarit te opozites”, paralajmeron Berisha.

Leave A Reply

Your email address will not be published.