Obama vizitë në Gjermani, ja eskorta e pabesueshme që e shoqëron

Kliko per me shume info

Vizita e presidentit amerikan, Barack Obama, në Gjermani, ka qenë “e blinduar”. Kjo për shkak të masave ekstreme të sigurisë.

Mbi 70 makina, motorë dhe helikopterë janë vënë në dispozicion të ruajtjes së sigurisë së presidentit amerikan.

Kjo ka habitur jo pak gjermanët, por ka ngritur edhe pikëpyetje lidhur me koston e vizitave të tilla.

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here