Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vogëlushi 3-vjecar bën spektakël me makinën BMW

3-vjecari-bmwKy djalosh tre-vjeçar është padyshim shoferi më i ri në botë i veturës, pasi u pa duke bërë lëvizje të rrezikshme me një BMW në Irak.
Pavarësisht se është mjaftueshëm i gjatë për ta arritur timonin, vogëlushi shihet duke buzëqeshur në BMW-në e kuqe, teksa bënë “drift” me shpejtësi pa frikë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet