Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Nxënëset kapen për flokësh, s’ka burrë nëne që t’i ndajë

Sherri i radhës vjen nga Pogradeci.

loading...

Ende nuk dihet çfarë i ka shtyrë këto vajza të kapin për flokësh njëra-tjetrën, por ajo që dihet është se qenka shumë e vështirë t’i ndash.

Në video duket momenti kur është pothuajse e pamundur ndërhyrja e tjerëve mes gocave, por fatmirësisht ato ndahen para se të përfundojnë “tullace”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet