Gugu publikon klipin e ri, skena të nxehta me një femër

Kliko per me shume info


Gugu u bë e njohur për publikun pëmes skandaleve dhe orientimit të saj seksual nëpër intervista.

Si disa nga “shoqet” e saj, edhe ajo e pa të arsyeshme të meret me muzikë e të prodhojë këngë.

Kliko per me shume info

Më e fundit është publikuar sot ku realisht videoklipi bie më shumë në sy, pasi Gugu-ja shihet në disa momente të nxehta bashkë me një vajzë. Klipin e saj të ri mund ta ndiqni më poshtë dhe ta vlerësoni vetë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here