Kërcënimet e Shullazit, reagon Majlinda Bregu: Të mbërthyer nga kultura e “të fortëve”

Kliko per me shume info

breguuDeputetja demokrate, Majlinda Bregu, e cila tashmë e ka shprehur hapur mbështetjen dhe simpatinë për ish-liderin demokrat Berisha, e konfirmon qëndrimin e saj edhe në rastin “Shullazi”.

Pas denoncimit të bërë nga Berisha për Shullazin, si kërcënues i kandidatit për rektor të Universitetit të Tiranës, Mynir Koni dhe ndalimit të tij nga policia, Majlind Bregu reagon:  “Me tmerr se te mbertheje kercenimi e kultura e “te forteve”, nje vend nuk ka! Edhe doni njerez me mendim qe te hyjne ne gara per ndryshim?! Po kur reja e frikes dhe shantazhi i ka zene perfund thuajse te gjithe, kush i ze bese gares?!”, shkruan Bregu në një status në FB.

Kliko per me shume info
loading...

1 COMMENT

  1. po pse moj majlinda e harove kohen kur sali berishovici paguante tropojanet te terorizonin politikane,gazetare,bizesmene?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here