Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Andrra Destani buzë detit, Sinani këndon në makinë me Enca Haxhinë

andrra-destaniSinan Hoxha duket se ka nisur te kendoje teksa gjendet ne makine me Enca Haxhine ndersa Andrra Destani eshte diku tjeter.

Ne te njejten kohe, Sinan Hoxha, eshte shfaqur ne makine me kolegen e tij Enca Haxhia, kur Andrra Destani ka publikuar nje foto ne breg te detit.

Gruaja e Sinan Hoxhes duket mjaft simpatike ne kete foto ndersa Sinani dhe Enca teksa kthehen nga nje koncert i perbashket duket se i jane rikthyer pasionit te tyre teksa kendojne me muziken e makines ne sfond./lajmifundit.al

Genuinely Happy ? me t'madhin @sinanhoxha_ back in Tiranë ❤️? #DREQ

A video posted by ENCA (@encahaxhia) on

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet