Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ja cfarë bëri Alban Dudushi dje, Arbana Osmani: Mund ti kishte pushuar zemra

alban-dudushiModeratori Alban Dudushi ka bërë dicka vërtet të guximshme me 1 prill në Dhermi.

Ai ka publikuar vetë foton, ku shfaqej duke u larë në det.
“Me pak kujdes dje në Dhermi mund të laheshe, nuk është gënjeshtër e 1 prillit” ka shkruar moderatori.
Mirëpo menjëherë ai ka marrë një koment nga Arbana Osmani:”Me pak kujdes që mos të të pushonte zemra o dudu “./LajmiFundit.al/

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet