Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Armina Mevlani bën paqe me “Supermbesën”

DESARA-ARMINAArmina Mevlani dhe Dasara Malltezi kanë ulur gjakrat mes tyre.

Mësohet se marrëdhënia mes dy vajzave, Arminës dhe Dasarës, “Supermbesës”të Shkëlzenit, duket se nuk kanë qenë të mira.

Të paktën këtë tregojnë mediat online, pasi në disa evente të kryeqytetit edhe pse ishin të dyja të ftuara, ato jo vetëm nuk rrinin me njëra-tjetrën por as nuk përshëndeteshin.

Duket se vajzat kanë lënë pas zënkat dhe janë shndërruar në dy shoqe.

Një ditë më parë ato janë parë më të buzëqeshura se kurrë në krah të njëra-tjerës, teksa festonin Pashkët në Gjirin e Lalzit.

Së bashku me to ishte dhe Shkëlzeni, daja i Dasarës dhe i dashuri i Arminës.

1 Comment
  1. e kemi keto mend prandaj dhe ne 2016 kemi says

    kur behen bashke dy kurva e harojne kurverine dhe behen shoqe

Leave A Reply

Your email address will not be published.