Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ardit Gjebrea i maskuar si lypës në Tiranë, ja si reagojnë shoferët…

ardit-gjebrea16Ardit Gjebrea ka provokuar drejtuesit e mjeteve në Tiranë duke u veshur e maskuar si lypës.

“Njerëz që më kishin bërë mijëra komplimenta me refuzonin dhe më shtynin. Nuk më kursyen as fjalën qen”, tha Arditi.
gjebrea-lypes
Duke shpjeguar ate cfare perjetoi gjate lypjes, Arditi tha se drejtuesit e mjeteve qendronin larg per te ikur sapo te ndizej semafori, veprim qe ai pranoi se e kishte bere edhe vete ndaj lypesve ne Tirane.

Gjebrea ka realizuar kete rol gjate rubrikes se tij “24 ore me”.

Arditi tha se refuzimi i njerezve per ti dhene para gjate lypjes, levizja e tyre e dores me shenjen largohu, dukej me e rende se nje grusht apo nje shpulle.

Ne fund te dites qe kaloi me nje lypes Gjerbea ka numeruar parate dhe me pas ia ka dhuruar lypesit ne fjale.
gjebrea-lypesi

Ne fund te emisionit “24 ore me”, Arditi tha se “ju mund ti refuzoni ata por mos i fyeni”.

Personazh i kesaj serie te emisionit ishte nje i ri qe lypte prej vitesh ne zonen e parkut Rinia, tek ish-hotel Dajti dhe ne zonen prane Taiwanit ne kryeqytet./lajmifundit.al

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet