FOTO-LAJM/ Gjeni cili është personi pas shpinës së Enver Hoxhës?

Soft

KOKEDHIMA-ENVER-HOXHANë rrjetin social është publikuar kjo foto e diktatorit Enver Hoxha dhe pas tij duket qartë edhe një  person tjetër duke duartrokitur.

E gjeni dot se për cilin behet fjalë ? Ai person është  deputeti i shumë  përfolur i PS, Koço Kokëdhima.

ME TE LEXUARAT