Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

FOTO-LAJM/ Gjeni cili është personi pas shpinës së Enver Hoxhës?

KOKEDHIMA-ENVER-HOXHANë rrjetin social është publikuar kjo foto e diktatorit Enver Hoxha dhe pas tij duket qartë edhe një  person tjetër duke duartrokitur.

loading...

Rekomandojme

E gjeni dot se për cilin behet fjalë ? Ai person është  deputeti i shumë  përfolur i PS, Koço Kokëdhima.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
3 Comments
 1. tokesori says

  tani na e mbushe mendjen e foto/lajmi…, K. Kokedhima eshte me i pasuri ne Shqiperi, ti i bije daulles se care….Po foton e saliut me femijet e diktatorit ku e ke?

  1. LajmiFundit.al says

   Pershendetje!
   Ne respekt te lexuesve te tjere te shumte te faqes, sqarojme si me poshte:

   Ja ku i ke fotot e Berishes i nderuar Tokesor, jane publikuar kohe me pare, dhe disa here madje, KLIKO >>: https://lajmifundit.al/2016/02/berisha-hoxha

   Shpresojme te jete kjo hera e fundit qe i adresohesh kesaj media me insinuata te tilla dhe me aludime te pa bazuara ne lidhje me qendrime politike qe jane vetem me fantazine tuaj.

   Ne zoteri nuk e kemi kursyer as Berishes, as Kokedhimen, asnjerin. Nuk i shikojme gjerat sipas interesit dhe perkatesise, por rast pas rasti. Nese Berisha ka pasur nje foto per tja publikuar e kemi bere, po ashtu edhe me Kokedhimen, dhe do ta bejme ne vazhdim.

   Ju ne menyre te perseritur keni komentuar dhe komentoni ne menyre te njeanshme dhe tendencioze. Nuk na shqeteson kjo gje por eshte e padrejte. Kerkove foton e Berishes, e ke me lart, kerko ne arkive te faqes sepse do gjesh edhe foto te tjera. Lajmifundit.al nuk ndjek kauzen e asnje politikani, individi apo partie zoteri. Kete duhet ta kesh te qarte. Falemindetit

   1. ari says

    po lere cfar merresh me ate

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet