Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gazi në Kuvend, arrestohet deputeti i Vetëvendosjes

deputeti-vetevendosjeDeputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Salih Salihu, i cili hodhi gaz lotsjellës në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës është arrestuar brenda objektit të parlamentit.

“Qeverisë antikushtetuese i ka ardhur fundi. E ne nuk do të ndalemi në rrugën tonë të drejtë deri në anulimin e marrëveshjeve të 25 dhe 26 gushtit, dhe deri në largimin e kësaj qeverie antikushtetuese” thueht në një njoftim për media të Lëvizjes Vetëvendosje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet