Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Makina të shtrenjta, jahte e femra, kjo është jeta e pasanikëve turq

pasanike-turqi“Makina të shtrenjta, femra pa fund, shampanjë e pushime endrrash” – kjo është jeta e pasanikëve të rinj në Turqi.Ndonëse Tirqia nga shumë njerëz konsiderohet si vend konservator, nuk është kështu, të pakten po të shohësh jeten e këture të rinjve.

Në Instagram është postuar një faqe ku publikohen të përmbledhura foto të personave të pasur të Turqisë, e cila ka tërhequr mjaft fansa./LajmiFundit.al/

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet