Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aksident në Durrës, makina kthehet përmbys

aksident-durresNjë aksident automobilistik është shënuar sot në zonën e Plazhit në sektorin “Apollonia”, ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Përplasja ka qenë tepër e fuqishme, e si pasojë njëra prej automjeteve e përfshirë në aksident, mjeti tip “Peugeot”, është kthyer përmbys.

Sipas informacioneve paraprake, mësohet se nga ky aksident ka persona të dëmtuar, por janë jashtë rrezikut për jetën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet