Ndodh cudia, Shkendije Mujaj pozon seksi, por e veshur

Showbiz

shkendija-veshurShkendije Muja ka pozuar ne menyre te papritur e veshur.

Bukuroshja shqiptare nga Kosova e cila mbahet mend nga publiku per pozat

provokuese dhe krejt e zhveshur, kesaj radhe ka nxjerre ne pah te pasmet e saj me nje belfie.

Ajo ndryshe nga heret e tjera kur pozon e zhveshur, kesaj radhe eshte mbuluar nga rrobat qe gjithsesi nuk i fshehin format e saj seksi.

ME TE LEXUARAT