Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ndodh cudia, Shkendije Mujaj pozon seksi, por e veshur

shkendija-veshurShkendije Muja ka pozuar ne menyre te papritur e veshur.

Bukuroshja shqiptare nga Kosova e cila mbahet mend nga publiku per pozat

provokuese dhe krejt e zhveshur, kesaj radhe ka nxjerre ne pah te pasmet e saj me nje belfie.

Ajo ndryshe nga heret e tjera kur pozon e zhveshur, kesaj radhe eshte mbuluar nga rrobat qe gjithsesi nuk i fshehin format e saj seksi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet