Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aksident i rëndë në Tiranë, makina përplas gruan në Bulevard

aksidentiiiNje aksident i rende ka ndodhur mbremjen e sotme ne Tirane me pasoje plagosjen e nje gruaje.

POlicia informoi se më datë 03.03.2016 rreth orës 19:40, në Bulevardin “Dëshmorët Kombët”, pranë 2 kullave, shtetasja E. Th, duke drejtuar mjetin tip “Mitsubishi”, ka aksidentuar shtetasen, M. Gj., 74 vjeç, e cila është në gjëndje të rëndë dhe ndodhet në Spitalin e Traumës, nën kujdesin e mjekëve.

Forcat e policise mesohet se kane mberritur ne vendin e ngjarjes dhe kane nisur hetimet ne lidhje me aksidentin e rende.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet