Home 2016 March

Monthly Archives: March 2016

Gruaja i bën kërcim erotik, reagimi i burrit do t’ju habisë

Kjo është ajo që duan meshkujt, ose të paktën shumica e tyre.Një kërcim erotik në prehër zbut çdo burrë, por jo këtë. Një amerikane vendosi...

Londër-Nju Jork për 3 orë? Tashmë është e mundur…

Projekti i SHBA quhet “Boom” dhe është një avion supersonik i cili është i aftë të arrijë shpejtësinë 2600 kilometra në orë, afërsisht tre...

Kjo bukuroshe ëshë vajza e MR.Bean

Babai i saj është një aktor shumë i njohur komik. Të gjithë e njohin me emrin Mr.Bean dhe filmat e tij janë më të...

Kryeministri Edi Rama pikturon në emision LIVE

Edi Rama pershkruan situaten e krijuar tek parku i liqenit me nje pikture gjate publicitetit ne Tonight Ilva Tare. Cfare ka vizatuar?. Keshtu shkruan gazetarja...

Futbollisti i qetë përpara “El Clasico”: Real Madrid do të triumfojë

Gareth Bale shpreson që të konfirmojë pritshmërinë e madhe të krijuar rreth tij pas rikthimit në fushë në El Clasicon e kësaj të shtune.Uellsiani...

Vendimi, aeroporti i Brukselit “gati për tu rihapur”

Aeroporti i Brukselit ka bërë të ditur se është “teknikisht gati” për t’u rihapur, pas sulmeve vdekjeprurëse të javës së kaluar, porse fluturimet për...

Të shtëna me armë në SHBA, plagosen 6 persona

6 qytetarë janë plagosur, pasi një person që ka hapur zjarr në Virxhinia të SHBA-ve. Mësohet se mes të plagosurve ndodhen edhe tre efektivë policie....

Deputetja Mehmeti: Më kërkuan para për të mos i publikuar përgjimet

Deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti, që së fundi ishte pjesë e një audio incizimi me përmbajtje seksuale ku ajo ishte e përfshirë në një...

Lajmi i Fundit: BDI tërheq ministrat e saj nga Qeveria

Bashkimi Demokratik për Integrim ka tërhequr ministrat e tij nga Qeveria e Maqedonisë.Kryesia e partisë i ka "rideleguar të gjitha kompetencat ekzekutive dhe vendimarrëse...

CNN: Shqipëria, vendi mysliman ë do amerikën dhe urren Donald Trump

“Në një kohë kur lajmet kryesore janë sulmi terrorist islamik tek fëmijët e krishterë dhe nënat e tyre në Lahore të Pakistanit; kur kandidatët...

LAJMET E FUNDIT