Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vajza dhe djem, rikthehet “Big Brother”! Ja kur starton

big-brother8Një lajm i mirë sapo ka mbërritur nga programi shumë i ndjekur “Big Brother”. Ai do të kthehet për publikun në sezonin e ri televiziv. Lajmi është bërë i ditur nga organizatorët, të cilët, kanë pohuar se e kanë shtyrë për shkak të programacionit të ngjeshur.Për këtë arsye, është vendosur që programi kaq i dashur për njerëzit të startojë pas verës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet