Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Aurela Hoxha foto në të brendeshme me një femër tjetër të zhveshur

aurela-hoxhaAurela Hoxha duket se ka vendosur ti mbajë në tension fansat e saj.

Pak kohë pas lajmit se martesa e saj disa vjecare mori fund, bukuroshja pozon e zhveshur.

Jo vetëm kaq, por ajo ka pozuar në mëngjes, vetëm në të brendshme teksa luan me një femër tjetër po të zhveshur.

Ndërkohë që nuk dihet kush është bukuroshja pranë Aurelës, për këtë të fundit mund të thuhet se duket seksi dhe mjaft e lumtur në praninë e shoqes së saj./lajmifundit.al

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.