Kryebashkiaku kapet duke bërë seks në zyrë me punonjësen

Kliko per me shume info

Një kryetar bashkie u filmua duke bërë seks në zyrë me një prej punonjësve të reja të bashkisë. Ai është Angel “Toto” Gomez Verlangieri, kryetar i bashkisë së Limpio, në Asunción të Paraguajit. Në pamjet filmike shihet gjithçka qartë.

Dhe në fund të filmimit kuptohet se kamera është vendosur nga vetë kryebashkiaku, i cili ka 25 vjet në krye të bashkisë.

Kliko per me shume info

Nuk është e qartë se si kjo video përfundoi në mediat vendase. Autoritetet thonë se, nuk mund ta hetojnë “Toton”, pasi nuk ka vepër penale.

Vajza e moshës 20 vjeç nuk ka bërë ndonjë denoncim dhe vazhdon të punojë në bashki.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here