Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

“Bidai”, shqiptarët bombardojnë faqet e Alekut në në rrjetet sociale

faqja-alekutNje histori e pazakonte ka ndodhur javet e fundit me menyren se si publiku po reagon ndaj ngjarjeve ne telenovelen indiane “Bidai”.

Sadna ka fituar popullaritet te menjehershem pas vdekjes ne film nderkohe qe faqja e saj dhe e aktorit qe luan rolin e Alekut, jane popullarizuar ne menyre te cuditshme nga komentues e vizitore nga Shqiperia.

Lajmifundit.al verifikoi sot faqen e Alekut ne Instagram. Ajo cka duket aty eshte mese e cuditshme.

Sikur Aleku te ishte nje aktor mjaft i njohur ne Shqiperi, e gjithe faqja e tij eshte e popullarizuar me “like” dhe me komente nga shtetas shqiptare qe kane shkruar ne gjuhen shqipe.

A i kupton Aleku keto mesazhe?! Nuk dihet, ndoshta me perkthyes, ndoshta me google translate!/lajmifundit.al

Leave A Reply

Your email address will not be published.