Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vangjush Dako: Partia Socialiste bën shtet

Vangjush-DakosKryebashkiaku i Durrësit Vangjush Dako gjatë një aktiviteti të zhvilluar paraditen e së shtunës në Durrës deklaroi se Partia Socialiste ka bërë shtet në këto dy vite e gjysmë qeverisje. “Vij me Edi Ramën dhe PS se këta bëjnë shtet. Është detyrë e jona për të hapur sa më shumë partinë dhe kjo realisht ka ndodhur në qytetin e Durrësit, port ë hapim partinë dhe të fusim në radhët e saj njerëz që duan të kontribuojnë në Durrësin tonë të bukur. Që këta bëjnë shtet, ne e ndiejmë dhe në sajë të reformave që janë ndërmarrë në qytetin tonë”, u shpreh Dako.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
  1. GJuetari says

    JO PRANIME TE REJA te beni ju ,por dhe alienet te antaresoni ne partine tyaj kete radhe do ikni per lesh pa lare ,se e cuat popullin ne varferine me ekstreme ..

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet