Home 2016 February

Monthly Archives: February 2016

Xhesika Ndoja puthet në buzë me vajzën e saj….

Këngëtaren Xhesika Ndoj është një ndër personazhet absolutisht më të komentuar të muajit shkurt dhe në qendër të vëmendjes ka qenë jeta e sajë...

Taksat e reja, bashkia tërhiqet përballë tregtarëve, zeron një taksë për bizneset

Bashkia e Tiranës është tërhequr nga taksa prej 25 mijë lekësh për tavolinë që është vendosur në ambientet publike. Pas përfundimit të takimit mes...

Sherr live në emisionin “Opinion” mes Erion Veliajt dhe Sazan Gurit

Shkak i përplasjes mes ambientalistit Sazan Guri dhe kreut të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj është bërë projekti bashkiak i ndërtimit të një këndi...

Armina Mevlani “shfajësohet” për fustanin 2500 euro

Pjesëmarrja e bloger-es shqiptare në Javën e Modës në Milano, krahas komenteve mbi takimet e Arminës me njerëz të rëndësishëm të industrisë, modeleve apo...

Ornela Canaj: Pas vrasjes së Aldës, Marjan Rrokun e mbronte Fatos Klosi

Ornela e pe intervistën e Marjan Rrokut?Kur u ngrita dje në3 mëngjes dhe kisha marrë disa emaile të ndryshme nga shoqet, ku më thonin...

Dedikimi i vecantë i “Google” për 29 shkurtin që përsëritet cdo 4 vite

Muaji shkurt ka 29 ditë vetëm një herë në 4 vite, gjë që ndodh si pasojë  e barazimit  të kalendarit Gregorian në sistemin diellor.Mirëpo edhe...

Shtron rrugën e bërë gropa-gropa, gjobitet nga bashkia për ndotje të hapësirës publike

Bën mirë dhe gjen keq. Kështu i ka ndodhur një pronari, i cili ka shtruar rrugën përballe lokalit të tij. Në foto duket qartë...

Tiranë, dështon marrëveshja mes bashkisë e bizneseve për taksat

Nuk ka marrëveshje mes përfaqësuesve të biznesit të vogël dhe Bashkisë së Tiranës për taksat.Në një takim të zhvilluar mbrëmjen e së hënës, me...

Itali, goditet banda e plackitësve shqiptarë, ja 4 të arrestuarit

Policia italiane beri te ditur se ka shkatërruar bandën e hajdutëve shqiptarë të cilët operonin në zonën e Milanos.Banda e cila përbëhej nga katër...

Modelja reagon “cuditshëm” kundër Angela Merkel, zhvishet lakuriq!

Ka edhe protesta të tilla kundër politikave të kancelares Merkel. Mikaela Shaeffer është një ndër modelet më seksi në Gjermani, dhe nëse shikon fotot...

LAJMET E FUNDIT