Saturday, September 21, 2019
Home 2016 January

Monthly Archives: January 2016

Lind Ambla, ja kush është fëmija i parë i vitit 2016

Ambla quhet vajza që ka lindur në minutat e para pas hyrjes së vitit 2016. Mjekët bëjnë të ditur se ajo ka lindur në...

Real Madridi ka vendosur për fatin e Rafa Benitezit

Real Madridi nuk do ta shkarkojë Rafa Benitezin. Los Blancos kanë besim të plotë tek tekniku spanjoll. Këtë e ka konfirmuar drejtori sportiv i klubit...

Veliaj uron nga sheshi “Nënë Tereza”: Gëzuar Vitin e Ri, të jemi solidarë

Tirana dhe e gjithë Shqipëria kanë pritur vitin 2016 me muzikë e spektakël fishekzjarrësh. Për herë të parë kryeqyteti dhuroi një spektakël fishekzjarrësh shumëngjyrëshe...

Gruaja që u shpall personaliteti më me influencë në 2015

Kancelarja gjermane, Angela Merkel është cilësuar si personaliteti me i vlerësuar dhe më me influencë i vitit 2015, sipas redaksisë së AFP-së, që thekson...

LAJMET E FUNDIT