Saturday, September 21, 2019
Home 2016 January

Monthly Archives: January 2016

PD në konfuzion, e mbështet apo jo arrestimin e Spiro Kserës?!

Brenda 24 orësh Partia Demokratike ka ndryshuar rrënjësisht qëndrimin e saj për arrestimin e ish-ministrit të Punës dhe Çështjeve Sociale e Shanseve të Barabarta...

Amber Rose nuk ndalet

Irina Shayk dhe Bradley Cooper janë ndarë….shkak nëna e tij

  Duket se modelja e famshme Irina Shayk nuk po gjen njeriun e duhur për ta patur në krah. Raportohet nga mediat rozë se ajo...

Ylli Dylgjeri: Serisht spektakël arrestimesh!!!

Nga Ylli Dylgjeri Serisht spektakël arrestimesh!!! Mbarë TV-të japin pamje të ndalimit nga policia të Ish ministrit Spiro Ksera. Furgonë policie e makina shoqëruese për Kseren...

Veliaj, vizitë në Milano, takohet me homologun Giuliano Pisapia

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, zhvilloi një vizitë në Milano, ku u takua edhe me homologun e tij, Giuliano Pisapia, me të...

Elektrizuese Sofie Vergara

Zgjidhni kete TEST dhe mesoni sa eshte MIRE te njihni te DASHUREN tuaj!

Secila lidhje ka dinamikën e vet dhe secila femër ka mënyrën e vet se si sillet me parterin e vet. Zbuloni sa e njihni bashkëshorten...

LAJMET E FUNDIT