Thursday, September 19, 2019
Home 2016 January

Monthly Archives: January 2016

Seks në avion, zhvishen stjuardesat (Foto)

Serioze, buzëqeshje, mirësjellje, kështu na shfaqen në kontaktin e parë stjuardesat, por jo gjithmonë janë ashtu, herë kanë edhe pak shpirt “mëkatar”! Një e përditshme...

Ja çfarë iu ka bërë kjo modele burrave që i kanë shkruar (Foto)

Një modele e cila pranon fotografi të pahijshme online nga burra të ndryshëm – duke përfshirë gjenitalet e tyre – ka gjetur një mënyrë...

Juventus fiton, Napoli kthehet në krye

Rekordi i barazuar me ekipin e Conte-s në edicionin 2013-’14 nuk ka shumë rëndësi, kryesore për bardhezinjtë është vendi i parë në renditje, edhe...

Kukësi e nis me fitore, 3-0 me Bylis

Të besuarit e Klodian e Duros e nisën me fitore fazën e tretë të kampionatit pasi mposhtën në stadiumin Zeqir Ymeri 3-0 Bylisin, falë...

Ajax ndalet në barazim me Rodan

2 barazime radhazi për Ajaksin, që i rikthehet ndjekjes së PSV Eindhovenit. Heracles në kryeqytet dhe Roda në Kerkrade, bënë që Ajaks dhe De...

Lewandowski nuk e përjashton Realin në të ardhmen

Muajt e fundit emri i tij po përflitet shumë si një afrim i mundshëm i Realit të Madrdit apo Paris Saint Germain-it, por edhe...

Chelsea në raundin e pestë të FA Cup

Chelsea përmbushi parashikimet duke fituar 5-1 ndaj MCDons në sfidën e raundit të katërt të FA Cup, me Oscar që ishte njeriu ndeshje duke...

Tiranë, babai i dehur do vriste gruan, qëlloi vajzat se i dolën në mbrojtje...

UPDATE-- Ka qenë në gjendje të dehur në momentin e krimit 57-vjeçari Kujtim Ibraj, babai që vrau njërën nga vajzat e tij dhe plagosi...

LAJMET E FUNDIT