Flasin dy xhihadistët kosovarë: Ja çfarë bëmë në Siri (VIDEO)

Kliko per me shume info

aLBERT-650x358Dy të rinj që kanë marrë pjesë në luftimet në Siri dhe Irak, kanë folur për emisionin “Zona Express”. Albert Berisha tregon se si shkoi atje, kush e dërgoi dhe si ra në kontakt me shqiptarët që luftojnë krah terroristëve të ISIS dhe Al-Nusra. Dëgjojeni rrëfimin e tyre:

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here