Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gjykata vendos detyrim paraqitjeje për mësuesin Pajo

mesuesiGjykata e Durrësit ka dhënë masën e arrestit detyrim paraqitje për mësuesin Flamur Pajo, i ndaluar pasi dhunoi një nxënës në orën e mësimit.
Gjykata vendosi lirimin e menjëhershëm të tij, ndërsa edhe prindërit e 14-vjeçarit të dhunuar, kishin kërkuar më herët që mësuesi i biokimisë në shkollën “Hasan Koçi” në Shkozet t’i rikthehet detyrës. Mësuesi Pajo u ndalua një ditë pas publikimit të një videoje në faqen e “Jeta osh qef”. Ndaj tij rëndonte akuza për kryerjen e veprimeve arbitrare.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet