Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Banorja e Big Brother nudo në lajme, cakordohet spikerja

Një pjesëmarrëse e Big Brother heq peshqirin teksa bëhet gati për t’u larë.

Ajo nxorri gjithçka në shesh, teksa rregullonte peshqirin. Ky moment ndodhi teksa folësja e lajmeve ishte duke folur për gjërat antike që ndodheshin në shtëpinë e famshme.

Spikerja kthen kokën në një prej televizorëve në studio dhe habitet me atë që sheh.

Momenti i saj nudo doli si pjesë e lajmeve të Telemundos, ku gazetarja e shovvbiz maria del Carmen Gonzalez ishte duke prezantuar seksionin Full Acess.

Më vonë folësja Ivona Solla Cabrera shkruan në Tvvitter: Janë video që flasin për veten e tyre. Gjëra që ndodhin kur je në transmetim live”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet