Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Modelja tregon format super-seksi në plazh

MODELJA16Bukuroshja Toni Garrn ka treguar format e saj të mrekullueshme gjatë pushimeve në Meksikë.

Modelja gjermane kishte veshur një bikini të vogël për një shëtitje në bregdet të dielën.

23-vjeçarja ka pasur një lidhje me aktorin e famshëm Leonardo DiCaprio në vitin 2013, por marrëdhënia e tyre nuk zgjati më shumë se një vit.

Toni Garrn, një nga engjëjt e Victoria’s Secret, ka qenë në kopertinën e revistave si “Vogue”, “Elle” dhe “Glamour”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet