Ja cfarë i bëjnë Ronaldos pasi Messi fitoi Topin e Artë

Kliko per me shume info

ronaldo-messCristiano Ronaldo ka marrë një tjetër goditje pas humbjes nga Messi në garë për Topin e Artë.

Statuja e bronztë e Cristiano Ronaldos në vendlindjen e tij në Medeira të Portugalisë është sulmuar dhe është shkruar me ngjyrë në të.Për ironinë më të madhe, në shpinën e tij është shkruar me ngjyrë emri i Leo Messit, i cili mbrëmë fitojë Topin e Artë, të pestin në karrierë.

Kliko per me shume info

Natyrisht që kjo nuk do t’i pëlqej aspak Ronaldos. /Express

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here