Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aktori Sylvester Stallone përlotet në skenë…

stallone-perlotetAktori i famshem Sylvester Stallone ka folur rreth humbjes tragjike të djalit të tij Sage. 69-vjeçari, i cili ka fituar çmimin si aktori më i mirë joprotagonist në ceremoninë e “Golden Globe”, ka treguar se si pjesëmarrja e tij në filmin “Creed”, e ka ndihmuar atë të largojë dhimbjen e tij.

“Emocionet e vërteta të vijnë gjithmonë në ndihmë”, ka thënë ai. “Më e rëndësishmja, doja të respektoja kujtimin e tij dhe mendoj se ia kemi dalë. Ishte një realizim i mirë ku ndjeva emocione të vërteta”.

Sage është ndarë nga jeta në moshën 36-vjeçare për shkak të një ataku në zemër në 2012. Ai ishte djali i madh i Sylvester me bashkëshorten e tij të parë, Sasha.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet