Deklarata e rralle e Ronaldos per Messin e Neymar

Kliko per me shume info

messi-ronaldoSot pritet qe te shpallet fituesi i Topit te Arte dhe 3 pretendentet per te fituar kete cmim jane Ronaldo nga Real Madrid dhe Messi e Neymar nga Barcelona transmeton LajmiFundit.al. Pak minuta me pare ka perfunduar intervista me 3 futbollistet ku ka spikatur pergjigja e Ronaldos.

Ja cfare tha Ronaldo:
“Une nuk befasohem nese Messi apo Neymar do ta fitojne topin e arte. Sigurisht qe ata jane favoritet pasi ata kane fituar gjithcka me ekipin e tyre dhe kjo eshte gjeja me e rendesishme per ta fituar kete trofe.”

Kliko per me shume info

“Sigurisht qe ne jemi qe te tre ketu me meritat tona pasi ne kemi punuar shume per te arritur ketu.”

“Messi eshte ai qe ka me se shumti shance per ta fituar topin e arte,pasi ai ka zhvilluar nje sezon fantastik.”

“Cfare do te deshironit nga Messi? Do te deshiroja shume kemben e tij te majte (Qesh).”/lajmifundit.al/

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here